PRACA

Strona domowa > Praca

WYMAGANIA

- doświadczenie w obsłudze maszyn CNC (tokarki lub frezarki)
- mile widziane wykształcenie techniczne
- znajomość systemu sterowania Fanuc
- umiejętność korzystania z narzędzi pomiarowych
- znajomość rysunku technicznego
- umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy

OBOWIĄZKI

- obsługa tokarki lub frezarki ze sterowaniem Fanuc
- wykonywanie detali zgodnie z dokumentacją techniczną
- ustawianie maszyny (punkt zerowy detalu, pomiar długości narzędzia)
- mile widziana znajomość programów CAD/CAM lub umiejętność programowania z pulpitu
- praca przy produkcji małoseryjnej (od 50 do 1000 detali)

OfERUJEMY

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- możliwość samorealizacji oraz rozwoju zawodowego
- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
- praca w systemie 1 zmianowym

WYMAGANIA

- doświadczenie w sprzedaży
- umiejętność nawiązywania i budowania długotrwałych relacji z klientami
- dobra obsługa komputera (excel, word)
- prawo jazdy kat. B
- kreowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynk

OBOWIĄZKI

- realizowanie celów
- sprzedaż kompletnych, opatentowanych wyrobów niedostępnych jeszcze na naszym rynku
- aktywne pozyskiwanie nowych oraz rozwój współpracy z istniejącymi klientami firmy

OfERUJEMY

- elastyczny czas pracy, możliwość pracy zdalnej