Blog - PROG-GREG
20 września, 2021
Jak dobrać szerokość bramy wjazdowej?

Jak dobrać szerokość bramy wjazdowej?

Aby komfortowo poruszać się między parkingiem posesji a drogą, należy uwzględnić kilka czynników. Główne dwa to, usytuowanie bramy i jej parametry. Najistotniejsza jest szerokość bramy, mająca wpływ na bezpieczeństwo i wygodę kierowców. Jak dopasować szerokość bramy?
15 września, 2021
Ogrodzenie nowoczesne

Ogrodzenia nowoczesne

W dzisiejszych czasach nowoczesność w kontekście ogrodzeń kojarzona jest najczęściej z bramą przesuwną jako dopełnianiem takiego ogrodzenia. Każda brama wjazdowa do posesji jest pewnego rodzaju wizytówką dlatego należy poświęcić jej trochę czasu aby pasowała do pozostałych elementów działki. Nowoczesna brama wjazdowa powinna być stylowa, estetyczna i wygodna w użytkowaniu. Przeczytaj artykuł i sprawdź czym powinna się charakteryzować.
15 września, 2021
Brama aluminiowa

Bramy przesuwne – stalowe czy aluminiowe?

Aluminium i stal to materiały bardzo dobrze znane i rozpowszechnione w przemyśle budowniczym, przede wszystkim ze względu na swoją wytrzymałość. Nic więc dziwnego że kiedy wybieramy bramy metalowe mamy na myśli właśnie aluminiowe lub stalowe. Warto dowiedzieć się więcej na temat atutów każdej z tych bram i na tej podstawie dokonać w pełni świadomego wyboru.