Blog - PROG-GREG
28 lipca, 2021

Jak prawidłowo wykonać fundament pod bramę przesuwną?

Bramy przesuwne, samonośne są coraz częściej wybieranym rozwiązaniem podczas ogradzania naszej działki. Nie potrzebujemy dużego podjazdu, a skrzydło takiej bramy prawie całe chowa się po wewnętrznej stronie ogrodzenia. To jedna z wielu zalet takiego rozwiązania, jednak by móc czerpać z tego rozwiązania same korzyści, niezbędne jest zadbanie o kilka ważnych elementów. Jednym z nich jest fundament. W tym artykule postaramy się wyjaśnić, jak go prawidłowo wykonać.
24 czerwca, 2021

O czym należy pamiętać przy montażu bramy przesuwnej?

Bramy przesuwne są coraz bardziej popularne na polskich posesjach. Oczywiście powód tego jest uzasadniony. Bramy przesuwne posiadają ogrom zalet sprawiających, że są one dużo częstrzym wyborem od tych tradycyjnych rozwiązań. Najważniejszą z nich jest fakt oszczędności miejsca.
24 czerwca, 2021

Co będzie nam potrzebne podczas produkcji bramy przesuwnej?

Wiele osób uwieńcza swoje posesje bramą przesuwną uważając ją za lepszą w użytkowaniu niż skrzydłowa. W artykule dowierz się co co nam będzie potrzebne podczas produkcji takiej bramy przesuwnej, oraz na co szczególnie trzeba zwrócić uwagę, aby brama przesuwna nam służyła, a nie tylko denerwowała i przysparzała ogrom problemów.